bool(false)

 

Firmast

URSA on üks juhtivaid kõrgeima kvaliteediga elamu-, tööstus-, teenindushoonetes ja üldehituses kasutatavate sooojus- ja heliisolatsioonimaterjalide tootjaid. Meie toodete kõrged kvaliteedistandardid on meie jaoks sama tähtsad kui tasakaalu säilitamine keskkonnas ja jätkusuutliku arengu toetamine.


URSAST


Firma asutati aastal 1949, alates 2017 aastast on URSA Xella Group – rahvusvahelise energiasäästlikke lahendusi ehitusvaldkonda tarniva liidri – osaks. Tänu mitmeaastasele kogemusele ja pidevale püüdele meie toodete arendamise ja nende väsimatu täiustamise suunas võime rahuldada meie Klientide vajadusi. Pakume uuenduslikke ja kompleksseid, süsteemseid lahendusi soojus- ja heliisolatsiooni alal, mis põhinevad erinevate parameetrite ja laia kasutusaladega materjalidel.

URSA on äriühing, mis tegeleb soojus- ja heliisolatsioonimaterjalide tootmise ja müügiga, olles orienteeritud jätkusuutlikule arengule ja hoonete energiatõhususele. Firma tegeleb Hispaania ja paljude teiste Euroopa riikide turgudel tänu 13 tootmistehasele, mis paiknevad strateegiliselt kogu Euroopa kontinendil. Hetkel on URSA on üks suurimatest Euroopa mineraalvilla ja ekstrudeeritud polüstüreentoodete (XPS) tootjaks, mis kujutavad endast kaht teineteist täiendavat isoleermaterjali, tagades nii hoonete soojus- kui ka heliisolatsiooni.

Firma URSA tooted võimaldavad vähendada hoonete energiatarvet, mis puudutab eelkõige kütet ja jahutust, võimaldades nende kasutajatele energiakulu piiramist. Mis puudutab jätkusuutlikku arengut. põhjustavad meie tooted mitte ainult kasutaja mugavustaseme tõusu, vaid toetavad ka keskkonda, võimaldades CO 2 -heitekoguse vähendamist ning ühtlasi ka üksikute riikide majandust, vähendades nende sõltuvust fossiilkütustest.


Xella Grupp

Xella Group on rahvusvaheline ehitusmaterjalide tarnija. Kontserni asukohaks on Duisburg Saksamaal, sellel on 97 tehast 20 riigis ning müügikeskused rohkem kui 30 riigis. Xellal on juhtiv positsioon paljudel turgudel. Xella edu tugineb tugevatele kaubamärkidele premium segmendist, kõrgeimale teenuste osutamise kvaliteedile, soliidsele ärimudelile ning süstemaatilisele kulude haldamise strateegia parendamisele. Tänu sellistele brändidele nagu Ytong, Hebel ja Silka, on Xella hetkel üheks suuremaks kärgbetooni ja lubjakivitoodete tootjaks. Kaubamärk Multipor hõlmab mittepõlevaid isoleerplaate. Xella tooted on vastupidavad nii tootmise kui kasutamise seisukohalt, andes olulise panuse kvaliteetsete energiatõhusate hoonete ehitusse, seega ka keskkonnakaitsesse ja loodusvaradesse.


Meie missioon ja väärtused

Võtame URSA-sse tööle töötajaid, kes järgivad põhimõtteid, mis vastavad firma filosoofiale ja kes sellega ka täielikult samastuvad. Seepärast võime julgelt kinnitada, et meie püüdlus ärialase täiuslikkuse suunas, meie ambitsioon parimate tulemuste saavutamisel, meie elastsus ja avatus muudatustele ning ühtlasi kliendi mugavuse eest hoolitsemine ning temaga suhtlemise kõrge kvaliteet on ühtlasi ka meie töötajate püüdluseks. Meie prioriteediks on liikumine pideva arengu suunas, vastutustunne, pühendumine ja austus – nii meie klientide, töötajate kui ka keskkonna suhtes. Lähtudes meie firma eetikat määratlevatest põhimõtetest ehitame ja täiustame isolatsioonimaterjalide, mis tagavad energiasäästu, soojus- ja helimugavuse ning hügieeni, ohutuse ja tulekaitse, tarnevõrku.


URSA hoolitsus keskkonna ja jätkusuutliku arengu eest

Jätkusuutliku arengu toetamine on tähtis valdkkond meie elus ja URSA tegevuses. See on üks meie ees seisvatest tähtsaimatest eesmärkidest, millest juhindume meie isoleermaterjalide tootmismeetodite ja nende funktsionaalsuse valikul.

URSA w trosce o środowisko i zrównoważony rozwój


Energiasääst ja CO2 -heite vähendamine
Muutlikud kliimatingimused sunnivad meid analüüsima liigse CO2 atmosfääri heitekoguse probleemi ning tõhusat piiratud energiavarude kasutamist, mida kulutame palju kiiremini, kui nad on võimelised taastuma. Hetkel vajab loodus 16 kuud meie poolt 12 kuu jooksul ära kulutatud varude taastamiseks. ÜRO mõõdukate prognooside alusel on oodata, et käesoleva sajandi 30-ndatel aastatel hakkab ühe aasta jooksul meie poolt kulutatud varude taastumisele kuluma 2 aastat, mis tähendab omakorda kahe planeedi omamise vajadust. See tähendab, et elame võlgu, laenust, mille meile on andnud Emake Loodus, mille peavad aga tagastama tulevased põlvkonnad, kelle varusid me niigi kulutame juba praegu.


Taaskasutamine ja taastuvad loodusvarad
Peale selle on URSA seadnud endale eesmärgiks keskkonnasõbralike isoleermaterjalide tootmise keskkonnale turvalisel viisil. Tänu eritehnoloogiale välistame juba tootmisetapil kahjulike ainete heite atmosfääri. URSA mineraalvill on klaasvill, mida toodetakse taaskasutusest saadud purustatud klaasimaterjalist (kuni 50% sisaldusest), millele lisatakse maakeral kõige levinumat ja kiiresti taastatavat mineraali – kvartsi – ehk populaarset liiva. Lõpptulemusena saame kõrgete soojust ja heli isoleerivate teguritega materjalid, tootes neid kergesti kättesaadavatest ning taastuvatest loodusvaradest ning teisesmaterjalidest, mille võtame ringlusse, mis juba iseenesest tähendab energiavarude säästu, piirates ka jäätmete kogust ja toetades jätkusuutlikku arengut.